» Seria MF 8700S

 
Ogromna moc i rolnictwo precyzyjne

MF 8700 przez wiele lat był mistrzem w tej dziedzinie i reprezentuje szczyt osiągnięć inżynierii Massey Ferguson pod względem jakości, niezawodności, wydajności i niskiego zużycia paliwa w segmencie ciągników o wysokiej mocy.

Nie było to łatwo zaprojektować następcę tak wspaniałego ciągnika, ale właśnie dlatego było tak bardzo ekscytujące zadanie. Dzięki nowemu MF 8700 ustawiliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej.

Jeśli znasz ciągniki Massey Ferguson albo jesteś właścicielem jednego z nich, być może dotychczas oferowanej serii 8700, przyjrzyj się dokładnie nowej serii 8700 a zobaczysz, że jeszcze bardziej dopracowaliśmy najlepsze rozwiązania MF, które znasz i którym ufasz. A jeśli nie poznałeś jeszcze produktów Massey Ferguson chcielibyśmy zaprosić Cię do świata MF i pokazać Ci dlaczego nowy 8700 jest maszyną wyjątkową w swojej klasie.
     
Seria 8700 składa się z 6 modeli w przedziale mocy nominalnej od 270 do 400 KM. Są to odświeżone modele - od MF 8727 do MF 8737 oraz nowy model MF 8740, który jest obecnie najmocniejszym kołowym ciągnikiem MF i flagowym modelem marki. Ciągniki serii 8700 mogą współpracować z największymi maszynami rolniczymi. Wszystkie modele są wyposażone w jedną z najlepszych przekładni bezstopniowych na rynku - Massey Ferguson – Dyna-VT, znanej również z ciągników rolniczych FENDT (jako przekładania VT). Wszystko to po to, by gwarantować najwyższą jakość oraz wydajność tworząc w ten sposób nowy wymiar pracy dla Ciebie.Dostępne modele (naciśnij tabelę żeby ją powiększyć):


Nowy design MF serii 8700 (modele 2018)