» OFERTA

Maszyny to nasza pasja...

...dlatego oferujemy Państwu, niezależnie od rodzaju i wielkości gospodarstwa, najlepszy sprzęt dostepny na rynku. Mowa tutaj o dobrze znanych markach zagranicznych i krajowych producentów.

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy zadowolenie na długie lata.Firma Maszyny Rolnicze Mariusz Zdunek jest autoryzowanym przedstawicielem na teren województwa lubelskiego oraz mazowieckiego firmy Korbanek Sp. z o. o. w Tarnowie Podgórnym k/Poznania. Fakt powyższej współpracy sprawia, że wraz z Firmą Korbanek Sp. z o.o. posiadamy w Polsce wyłączność na sprzedaż maszyn rolniczych renomowanych marek Fendt i Massey Ferguson. Paleta oferowanych przez nas maszyn jest jednak o wiele bogatsza niż tylko te dwie czołowe marki i obejmuje maszyny najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Asortyment producentów znajdziecie Państwo poniżej.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, sprzedaży, serwisu maszyn i urządzeń rolniczych. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do maszyn rolniczych polskich i zagranicznych producentów. Zapewniamy Państwu również pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania w finansowaniu maszyn i urządzeń z naszej oferty. Mowa w tym zarówno o finansowaniu fabrycznym, leasingu, kredytach i pożyczkach. Przygotowujemy biznesplany inwestycji do kredytów preferencyjnych z następujących linii:

1) RR (Rozwój Rolnictwa)
2) Z (Zakup Ziemi)
3) PR (Przetwórstwo Produktów Rolnych)
4) MRcsk (Zakup Użytków Rolnych przez Młodych Rolników)
5) Innych linii prewidzianych przez ARiMR.
(w hiperłączach do każdej z linii krótka info na co może być przeznaczony każdy kredyt)

Dla klientów z naszego terenu zainteresowanych nowymi maszynami, częściami zamiennymi oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym przygotowaliśmy specjalne oferty - szczegóły w dziale PROMOCJE.

Zainteresowanych zapraszamy do działu KONTAKT gdzie znajdą Państwo telefony do pracowników odpowiedzialnych za poszczególne działy i powiaty oraz formularz do wysłania zapytania o ofertę.Poniżej krótka charakterystyka asortymentowa naszej oferty:


ciągniki rolnicze
MASSEY FERGUSONFENDT CHALLENGER

 
kombajny zbożowe
FENDT MASSEY FERGUSON   

 

 

przystawki do kombajnów
zbożowych
     

 

 
MASSEY FERGUSON
ładowacze i ładowarki
 

 

FENDT 

 

 

 

przyczepy rolnicze
i rozrzutniki obornika
 
 

 

 
prasy               MASSEY FERGUSON FENDT  


 

 

orka - pługi

 

 
 

maszyny uprawowe
 
     

 

 
 
rozsiewacze nawozów
i wapna
   

 

 
siewniki
do zboża
       

 

 
siewniki punktowe      

 

 
opryskiwacze  
  FENDT  CHALLENGER     

 
 

 

maszyny
do zielonekFENDT 

 

 
       
hodowla bydła  FENDT  
              


 

 
maszyny
komunalne
 
   

 

 
pozostałe - inne
kategorie
  FENDT