» Ładowarki teleskopowe

 
Ładowarki teleskopowe Massey Feguson

Samojezdne ładowarki teleskopowe marki Massey Ferguson to niezwykle zwrotne maszyny, które dzięki znakomitemu stosunkowi masy do udźwigu doskonale radzą sobie w gospodarstwie rolnym i na terenie budowy. Imponujące udźwigi oraz zasięgi w połączeniu z ergonomicznymi i komfortowymi kabinami gwarantują bezpieczną i efektywną pracę w każdych warunkach. Wszystkie ładowarki Massey Ferguosn wyposażone są w bezstopniowe przekładnie hydrostatyczne zapewniające precyzyjne sterowanie oraz płynną zmianę prędkości jazdy. Napędzane ekonomicznymi i ekologicznymi silnikami spełniającymi bezobsługowo najnowsze normy emisji spalin, nie zawiodą Cię pracując bezawaryjnie przez wiele lat.

 

Ładowarki teleskopowe coraz częściej stają się nieodłączną, integralną częścią gospodarstw rolnych. Usprawniając i ułatwiając transport wszelkiego rodzaju ładunków przyczyniają się do skrócenia czasu, potrzebnego na wykonanie pracy jednocześnie rozszerzając spektrum zadań, jakie jesteś w stanie przeprowadzić. W naszej szerokiej ofercie mamy ładowarki, które będą odpowiadać właśnie Twoim potrzebom.


 
NOWE Ładowarki teleskopowe Massey Ferguson serii 9000 Xtra

Każda maszyna została zbudowana, by spełnić Państwa oczekiwania i sprostać specyficznym potrzebom. Seria MF 9000 Xtra łączy konstrukcję o wysokiej jakości z najnowszą technologią i jest odpowiedzią na najbardziej precyzyjne potrzeby każdego użytkownika. To owoc intensywnych prac w zakresie poszukiwań i rozwoju, to również najnowsze innowacje, a wszystko to w celu, aby zaproponować Państwu maszyny rolnicze najnowszej generacji, produkowane specjalnie dla Państwa sektora działalności. Każdy nowy model serii MF 9000 Xtra jest dynamiczny wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Dzięki mocy silnika, która może osiągnąć 122 KM, ładowarka posiada odpowiednią moc i odporność, by przeprowadzić nawet najtrudniejsze prace. Modele serii MF 9000 Xtra potrafią pokazać swoją wartość i siłę we wszystkich pracach rolniczych. Prędkość, zwrotność i moc to jedne z wielu charakterystyk tych maszyn, które stają się idealnym, uniwersalnym partnerem, na którego można liczyć, obojętnie jakie zadanie będzie do wykonania: prace związane ze zwierzętami i czynności związane przenoszeniem materiałów.
 

Jedną z najważniejszych i robiących wrażenie zalet nowej serii ładowarek jest ich kabina. Nowa budowa i jej zaokrąglony kształt w połączeniu z obniżonym mocowaniem przegubu wysuwnego wysięgnika umożliwia uzyskanie pola widzenia w zakresie 360 stopni, czyli dokoła kabiny. Bardzo ważne jest pole widzenia z tyłu kabiny: to bardzo użyteczna zaleta, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Całkowicie odsłonięte pole widzenia na przednie narzędzia robocze oferuje operatorowi maksymalne bezpieczeństwo podczas prac związanych z załadunkiem, z czyszczeniem czy z robotami ziemnymi. Wolne pole widzenia ułatwia również układanie balotów lub palet na dużej wysokości, nawet w bardzo ciasnych budynkach. 
 

Miejsce pracy operatora to przestronna kabina o polu widzenia sięgającym 360 stopni, redukująca natężenie hałasu. Rozmieszczenie urządzeń obsługowych zostało odpowiednio przestudiowane, by zachować odpowiednią ergonomię: urządzenia są łatwo dostępne i ułatwiają przeprowadzenie różnych prac. Nowa, wielofunkcyjna dźwignia sterująca została umieszczona w zasięgu ręki, dzięki czemu umożliwia szybką i łatwą obsługę, przez co wzrasta skuteczność i wydajność pracy. Cyfrowy wyświetlacz umieszczony na tablicy rozdzielczej wyświetla różne informacje takie jak liczba godzin pracy silnika, długość trwania pracy, prędkość obrotowa silnika czy prędkość jazdy pojazdu, kąt pochylenia ramienia teleskopowego, wybrane przełożenie oraz wydatek hydrauliczny. 

Nowe ładowarki teleskopowe samojezdne marki Massey Ferguson to wysokiej klasy maszyny, które charakteryzują się dużym udźwigniem, mocą oraz możliwością podnoszenia dużych ciążarów na znaczną wysokość. W zależności od modelu parametry się różnią. Już model o mocy 75 KM zaskakuje swoimi możliwościami. Udźwig przy najmniejszym modelu z serii 9000 wynosi 2200 kg, wysokość podnoszania 5,2 m. Ładowarki teleskopowe samojezdne Massey Ferguson to wysoka jakość za dobrą cenę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o ładowarce teleskopowej MF 9205.