» Maszyny do zadawania pasz

 
Wóz paszowy miksujący służy do przygotowania (dokładnego i szybkiego rozdrobnienia oraz wymieszania składników paszy) i zadawania pasz. W standardowym wyposażeniu maszyna umożliwia dozowanie paszy na jedną lub drugą stronę.
Metaltech oferuje Państwu wozy paszowe serii WP i serii WX. Model WP 6 to najmnieszy wóz paszowy produkowany przez Metaltech.

Wozy paszowe WX są tworzone z myślą o specyficznych potrzebach większych gospodarstw. WXM to wozy szyte na miarę. Przy współpracy klienta i działu konstrukcyjnego, powstaje idealnie przemyslane rozwiazanie którego efektem jest wóz paszowy spełniajacy oczekiwania zamawiajacego.Przemyślane rozwiązania techniczne nabyte dzięki wieloletniemu doświadczeniu znalazły swoje miejsce w konstrukcjach tych wozów. Szybkość przygotowania TMR-u zapewnia nie tylko konstrukcja wozu ale doskonałe podzespoły mechanizmów przekładniowych renomowanego włoskiego producenta z którym Metaltech współpracuje od 15 lat.

 
     
Wozy paszowe serii WP produkowane od 15 lat. Doświadczenie nabyte przez te wszystkie lata pozwala zakładowi Metaltech wystawić gwarancje na przekładnię wozu paszowego na 5 lat. Dobre komponenty i stal użyta do produkcji tych urzadzeń sprawiły że seria WP jest już od dawna rozpoznawalną i poszukiwaną marką na rynku.   WX to seria dwuslimakowych wozów paszowych. Wozy paszowe WX są tworzone z myślą o specyficznych potrzebach większych gospodarstw.