» POLAGRA PREMIERY 2018 - nowości na nadchodzący sezon rolniczyPremiery, nowinki technologiczne, owocne spotkania biznesowe, nowe kontakty – tak w skrócie można podsumować siódmą edycję Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18-21 stycznia odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.Targi POLAGRA-PREMIERY po raz kolejny były miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany doświadczeń. Na Targach POLAGRA-PREMIERY klienci znaleźli wiele inspiracji oraz spotkali się ze specjalistami z branży rolniczej, którzy podzielili się z nimi swoja wiedzą. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysł na nowe inwestycje. Ten aspekt szczególnie docenili wystawcy, którzy jednogłośnie podkreślali, że organizacja Targów tuż po Agritechnice w Hanowerze, to najlepsze rozwiązanie. W opinii wystawców dwuletni cykl Targów pozwala również przedstawić rolnikom faktyczne nowości. Taką formułę Targów docenili także odwiedzający, którzy potwierdzili, że Poznań to ważny przystanek na mapie wydarzeń rolniczych w naszym kraju. W 2018 roku POLAGRA-PREMIERY zajęła powierzchnię ok. 50.000 mkw.


 
Stoisko naszej firmy okazało się zdecydowanie za małe… jak na zainteresowanie jakim cieszył się wystawiany sprzęt.

Nieustanne kolejki przez 4 dni to widok z jakim kojarzyły się jednoznacznie marki Arbos i Rostselmash gdzie pod gradem pytań staraliśmy się umożliwić każdemu chętnemu choć chwilową obecność w kabinach ciągników Arbos oraz kombajnów Rostselmash.

Na targach Złotym Medalem został odznaczony jeden z prezentowanych przez nach produktów a mianowicie dwutalerzowy rozsiewacz nawozów Sulky X50+ Econov ISOBUS - produkt z bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami obsługujący 12 sekcji siewu i o przepustowości do 520 kg / min.

Oczywiście to po Państwa stronie leży ocena naszej obecności na targach Polagra Premiery 2018 i posługując się Państwa reakcjami i ogromną ilością pytań możemy zdecydowanie stwierdzić, że udało nam się wzbudzić Państwa ciekawość i zainteresowanie nowymi możliwościami w zakresie usprzętowienia gospodarstwa rolnego.

Nie spoczywając na laurach będziemy obecni już w lutym na targach kolejno w Ostródzie na Mazurskie Agro Show gdzie będziemy mieli w hali 5-6 stoisko nr 2 oraz w Warszawie na XIV Międzynarodowych Targach Agrotechniki Sadowniczej - Fruit PRO oraz dalej na Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej już w marcu.

Targi to świetna okazja aby wsiąść do maszyn, zadać wszystkie nurtujące pytania czy nawet dopytać o korzystne ceny jakie handlowcy mogą udzielić klientom w swoich rejonach :) … wszystko oczywiście przy kawie i w bardzo partnerskiej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odwiedziny i zapraszamy na kolejne imprezy.
 W tym roku na stoisku firmy KORBANEK mogli Państwo zobaczyć następujące maszyny:

Ciągniki:

- Arbos 5130
- Arbos 4110Q
- Arbos 3050Quady:

- Polaris RZR 1000 XP Turbo
- Polaris Scrambler 1000 XP
- Polaris Scrambler 1000 XP FALCOM
- Polaris ACE 570 SP
- Polaris Sportsman XP 1000 Touring
- Polaris Sportsman 570 Touring
- Polaris Sportsman 570 UTE HD
- Polaris Sportsman 570Prasy i Prasoowijarki:

- Maschio Extreme 365
- Maschio Extreme 265
- Maschio Entry 120
- Prassa McHale V660
- Prasa McHale 5500
- Prasowijarka Maschio Gaspardo Mondiale 120
- Prasoowijarka McHale c460
- Prasoowijarka Goweil F1 F125 G5040 Kombi

 
Ładowarki:

- KRAMER KL 25.5 T
- KRAMER KT 357Kombajny:

- Rostselmash RSM 161
- Rostselmash Vector 425
- Rostselmash Acros 595 PlusPrzystawki:

- Przystawka KEMPER 345Siewniki:

- Monosem Meca
- Monosem NG plus 4
- Monosem NG plus 4 /6
- Monosem NG plus 4 / 8
- Monosem SCD z podsiewaczem
- Arbos AS UST

Oraz:

- Spulchniacz Arbos Rock
- Opryskiwacz Arbos Zawieszany