» Rozrzutniki obornika

 

Rozrzutnik obornika METALTECH typu RO przeznaczony jest do równomiernego rozrzucania obornika, kompostu lub wapna dolomitowego.
W szczególnych przypadkach, po niewielkiej adaptacji może równiez służyć jako przyczepa do transportu płodów rolnych z możliwością wyładunku poziomego. RO przeznaczony jest wg swoich parametrów technicznych oraz tonażu do współpracy z ciągnikami rolniczymi o mocy od 80 do 150KM.
Skrzynia ładunkowa RO wykonana jest ze stali OPTIM która jest odpowiednikiem stali DOMEX. A podłoga rozrzutnika wykonana jest z blachy HARDOX o grubości 4mm. Komponenty użyte do produkcji tego rozrzutnika sa najwyższej jakości co przełoży sie na długi okres jego eksploatacji. Metaltech jako jedyny w Polsce stosuje tego typu materiały do produkcji rozrzutników.
 
   
Podwozie tej rolniczej maszyny uzbrojona jest w jednoosiowy agregat jezdny zamocowany na sztywno do konstrukcji. Amortyzowanie zapewnia poprzecznie zamontowany na dyszlu, resor paraboliczny. RO produkowane są o ładowności od 6 do 14 ton.


Dowiedz się więcej.